Viryklių ir orkaičių valymo priemonės

  1. Jei esate kaip ir dauguma žmonių, orkaitės valymas tikriausiai yra vienas nemėgstamiausių namų ruošos darbų. Tai gali būti daug laiko atimanti ir sudėtinga užduotis, tačiau svarbu, kad orkaitė tinkamai veiktų ir nesikauptų riebalai bei nešvarumai.
  2. Tačiau nesijaudinkite, orkaitės valymas neturi būti nelengva užduotis. Tiesą sakant, naudojant tinkamus įrankius ir valymo priemones, nuo orkaitės ir kitų buitinių paviršių gali būti stebėtinai lengva pašalinti riebalus ir nešvarumus.
  3. Viena geriausių priemonių orkaitės riebalams valyti yra geras riebalų šalinimo įrankis. Riebalų šalinimo priemonės yra specialiai sukurtos taip, kad suskaidytų ir ištirpdytų riebalus, todėl juos būtų lengva nuvalyti. Ieškokite riebalų šalinimo priemonės, kurią saugu naudoti orkaitėse, ir vadovaukitės etiketėje pateiktomis instrukcijomis, kad teptumėte riebaluotus paviršius.
  4. Užtepę riebalų šalinimo priemonę, palikite kelias minutes, kad įsiskverbtų ir suskaidytų riebalus. Tada kempinėle arba šveitimo šepetėliu nušveiskite riebaluotus paviršius ir nuplaukite juos šiltu vandeniu. Jei dėmės yra sunkiai įveikiamos, gali tekti pakartotinai patepti riebalų šalinimo priemone ir šveisti šiek tiek stipriau.
  5. Be riebalų šalinimo priemonių, yra ir kitų valymo priemonių, kurios gali padėti pašalinti riebalus ir nešvarumus nuo orkaitės ir kitų namų paviršių. Pavyzdžiui, soda ir actas yra puikus natūralus valymo sprendimas. Tiesiog dubenyje sumaišykite lygias dalis ir mišiniu ištepkite riebaluotus paviršius. Palikite keletą minučių, tada nušveiskite ir nuplaukite.
  6. Kitas variantas – naudoti komercinį orkaitės valiklį. Orkaitės valikliai yra specialiai sukurti taip, kad suskaidytų ir pašalintų kietus riebalus ir nešvarumus. Dažnai jie būna purškiami, kad juos būtų lengva naudoti. Tiesiog užpurkškite valiklio ant riebių paviršių, leiskite nusistovėti rekomenduojamą laiką, tada nušveiskite ir nuplaukite.
  7. Šį produktą galite įsigyti – https://mavera.lt/product-category/buitines-technikos-atsargines-dalys/valymo-reikmenys-ir-priedai/virykliu-ir-orkaiciu-valymo-priemones/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *