Individualūs užsakymai

Užsakinėjant buitinės technikos atsargines detales, reikia tiksliai žinoti prietaiso identifikavimo numerį. Prieš perkant prekė, mes galime Jums padėti surasti tikrai Jusų prietaisui tinkančią detalę. 

Norint pradėti užsakymą dėl individualios detalės, reikalinga mums elektorniniu paštu atsiųsti identifikavimo etiketės nuotrauką, su visa reikalinga informacija.

Kaip ieškoti prekės savo įrenginiui

Norint rasti Jums reikalingą detalę, paieškos laukelyje galite įrašyti detalės originalų kodą ar detalės pavadinimą. Taip pat galite įvesti savo įrenginio pavadinimą, modelį ar identifikavimo numerį į paieškos laukelį. Jums bus rodomos detalės, kurios tinka būtent tam įrenginiui, kurio duomenis būsite nurodę.

Kur ieškoti identifikavimo etiketės

Etiketės reikia ieškoti ant pačio prietaiso korpuso, ji būna užklijuota ant vidinės ar nugarinės dalies. Etiketę galite rasti:

Skalbimo mašinų ir džiovyklių – vidinėje skalbinių įkrovos durelių pusėje arba ant korpuso dalies kur prisispaudžia durelės. Etiketę taip pat galite rasti apčioje ant vandens išleidimo dangtelio vidinės ar išorinės jo dalies, arba nugarinėje dalyje.

Indaplovių –  vidinėje dalyje, atidarius dureles ant viršutinės jų briaunos, durelių dešinės pusės briaunos, priekinės korpuso dalies, atidarius dureles, nugarinėje indaplovės dalyje.

Šaldytuvų ir šaldiklių – vidinėje dalyje ant šoninės kairės arba dešinės pusės. Dažniausiai reikia išimti daržovių stalčių, kad pamatytumėte. Etiketę taip pat gali rasti nugarinėje šaldytuvo dalyje.

Viryklių ir orkaičių – atidarius orkaitės ar viryklės dureles ant viršutinės durelių briaunos, dešinės ir kairės pusės, korpuso dalies, po durelėmis. Etiketę taip pat galite rasti ant orkaičių ar viryklių priekinės korpuso dalies, atidarius dureles ir nugarinėje dalyje.

Mikrobangų krosnelių – nugarinėje mikro bangų krosnelių dalyje ar ant priekinės korpuso dalies. Etiketę taip pat galite rasti atidarius dureles kairėje ar dešinėje pusėje.

Kavos aparatų – ant korpuso išorinės dalies arba ant kavos aparato apatinės dalies. Etiketę taip pat galite rasti išėmus vandens talpos indą.

Dulkių siurblių – ant apatinės korpuso dalies arba ant šoninės jų dalies.

Kaitlenčių – ant apatinės korpuso dalies ar ant šoninės briaunos, reikalinga kaitlentę išmontuoti, kad pamatytumėte.

Gartraukių – ant jų korpuso išorinės dalies, taip pat galima rasti išėmus filtrą ir pamatyti vidinėje pusėje arba bet kurios, kitos vietos.

Kitų buitinių prietaisų – ant jų korpuso išorinės dalies arba bet kurios, kitos vietos.

Prekių užsakymas

Prekės esančios sandėlyje pas Jus į namus atkeliauja per 1-4 darbo dienas. Prekių, kurių neturime sandėlyje, užsakome. Užsakomų prekių gavimo terminas 2-9 darbo dienos. Jeigu terminas yra ilgesnis, nei nurodytas, Jums būtinai apie, tai pranešime.

Užsakomoms buitinės technikos ar elektronikos prekėms garantija yra netaikoma, nebent užsakyta prekė būtų brokuota ar nekokybiška tuomet Jums grąžinsime pinigus (pagal pateiktas prekių grąžinimo sąlygas) už atliktą užsakymą arba apkeisime į kokybšką ar nebrokuotą prekę.

Prašymai ir skundai

Prašymą ar skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ ar Vartotojų teisių informacinėje sistemoje (VTIS).“