Prekių grąžinimo sąlygos

Pirkėjai gali prekę grąžinti, jeigu mūsų parinkta ir užsakyta detalė yra netinkanti nurodytam prietaisui. Taip pat pirkėjas gali grąžinti prekę per 14 darbo dienų nuo jos gavimo, jeigu originali pakuotė nebuvo pažeista, nepraplėšta (jeigu prekės prekinė išvaizda yra prarasta, prekė atgal nebus priimama). Taip pat, jeigu prekė buvo apgadinta transportavimo metu. 

Už grąžinamos prekės būklę atsako Pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės. Grąžinant prekes, būtina turėti sąskaitą faktūrą arba pirkimo čekį.

Prekės nėra grąžinamos tuomet, jeigu prekės prekinė išvaizda yra prarasta (pažeista originali pakuotė, praplėšta) arba prekė yra išankstinio užsakymo tipo (nesandėliuojamos / individualaus užsakymo prekės nėra grąžinamos).

Prekės gali būti grąžinamos išsiuntus prekes per kurjerių tarnybą mūsų nurodytu adresu. Jeigu dalis padeda išsirinkti Pardavėjas, tuomet grąžinimo išlaidas dengia pardavėjas, jeigu prekę užsisakė Pirkėjas savarankiškai, transportavimo išlaidas turi padengti pirkėjas. Susisiekimui Tel.Nr.: +370 625 43438.

Gavę grąžintą prekę ir įvertine jos būklę, per 14 dienų yra grąžinami Pirkėjui pinigai, už sumokėtas prekes ir jos pristatymo išlaidas.