Prekių grąžinimo sąlygos

Pirkėjai gali prekę grąžinti, jeigu mūsų parinkta ir užsakyta detalė yra netinkanti nurodytam prietaisui. Prekė turi būti nepažeista ir neišpakuota iš originalios pakuotės. Taip pat, jeigu prekė buvo apgadinta transportavimo metu. 

Užsakant buitinės technikos atsargines dalis būtina mums atsiųsti elektroniniu paštu nuotrauką identifikavimo etiketės pačio prietaiso (Įrenginio). Jeigu neturėsime įrenginio identifikavimo etiketės nuotraukos, negalėsime patvirtinti jog ta detalė tikrai tiks Jūsų įrenginiui. Neatsiųsdami identifikavimo etiketės nuotraukos per 24 val. nuo užsakymo pradžios sutinkate, jog detalę pasirinkote teisingai ir ji jau atgal nebus priimama.

Už grąžinamos prekės būklę atsako Pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės. Grąžinant prekes, būtina turėti sąskaitą faktūrą arba pirkimo čekį.

Prekės nėra grąžinamos tuomet, jeigu prekė nėra sandėliuojama arba yra vykdomas išankstinis užsakymas.

Prekės gali būti grąžinamos išsiuntus prekes per kurjerių tarnybą mūsų nurodytu adresu. Susisiekimui Tel.Nr.: +370 625 43438.

Gavę grąžintą prekę ir įvertine jos būklę, per 14 dienų yra grąžinami Pirkėjui pinigai, už sumokėtas prekes ir jos pristatymo išlaidas.