Kavos aparato SAECO, PHILIPS borosilikatinis rutulys Ø5mm

6.50

  • Originalus kodas: 421944034451
  • Diametras: 5 mm
  • TInka gamintojams: Philips, Saeco, Gaggia

Prieinamumas: Liko 3

Produkto kodas: KKAD0024 Kategorija:

Tinka modeliams:

SAECO:
Saeco HD8753/03
Saeco HD8753/79
Saeco HD8753/88
Saeco HD8753/92
Saeco HD8753/95
Saeco HD8753/96
Saeco HD8754/11
Saeco HD8754/19
Saeco HD8755/02
Saeco HD8756/09
Saeco HD8760/01
Saeco HD8760/09
Saeco HD8760/11
Saeco HD8761/01
Saeco HD8761/03
Saeco HD8761/06
Saeco HD8761/07
Saeco HD8761/08
Saeco HD8761/09
Saeco HD8761/11
Saeco HD8761/18
Saeco HD8761/26
Saeco HD8761/41
Saeco HD8761/43
Saeco HD8762/01
Saeco HD8762/07
Saeco HD8762/19
Saeco HD8763/01
Saeco HD8763/06
Saeco HD8763/09
Saeco HD8763/11
Saeco HD8763/18
Saeco HD8763/19
Saeco HD8763/21
Saeco HD8763/31
Saeco HD8764/01
Saeco HD8764/02
Saeco HD8765/47
Saeco HD8766/01
Saeco HD8766/04
Saeco HD8766/09
Saeco HD8767/01
Saeco HD8768/01
Saeco HD8768/03
Saeco HD8768/05
Saeco HD8768/08
Saeco HD8768/09
Saeco HD8768/21
Saeco HD8768/29
Saeco HD8768/43
Saeco HD8769/01
Saeco HD8769/08
Saeco HD8769/09
Saeco HD8769/11
Saeco HD8769/19
Saeco HD8770/01
Saeco HD8770/02
Saeco HD8772/47
Saeco HD8773/47
Saeco HD8775/48
Saeco HD8777/11
Saeco HD8778/11
Saeco HD8779/01
Saeco HD8780/01
Saeco HD8851/01
Saeco HD8852/01
Saeco HD8852/09
Saeco HD8852/47
Saeco HD8861/11
Saeco HD8862/01
Saeco HD8862/09
Saeco HD8865/09
Saeco HD8867/11
Saeco HD8867/12
Saeco HD8869/09
Saeco HD8869/11
Saeco HD8880/09
Saeco HD8881/09
Saeco HD8884/09
Saeco HD8886/19
Saeco HD8911/01
Saeco HD8911/02
Saeco HD8911/21
Saeco HD8912/09
Saeco HD8914/01
Saeco HD8914/09
Saeco HD8917/01
Saeco HD8917/09
Saeco HD8918/09
Saeco HD8920/01
Saeco HD8920/07
Saeco HD8920/09
Saeco HD8964/01
Saeco HD8964/05
Saeco HD8964/08
Saeco HD8964/47
Saeco HD8965/01
Saeco HD8966/01
Saeco HD8966/05
Saeco HD8966/06
Saeco HD8966/08
Saeco HD8966/11
Saeco HD8966/13
Saeco HD8966/47
Saeco HD8967/01
Saeco HD8967/47
Saeco HD8968/01
Saeco HD8969/09
Saeco MAGIC COMFORT
Saeco RI9743/11
Saeco RI9743/13
Saeco RI9743/31
Saeco RI9745/01
Saeco RI9745/41
Saeco RI9745/43
Saeco RI9747/01
Saeco RI9752/01
Saeco RI9752/11
Saeco RI9752/31
Saeco RI9752/41
Saeco RI9752/43
Saeco RI9752/47
Saeco RI9752/48
Saeco RI9753/47
Saeco RI9754/01
Saeco RI9754/21
Saeco RI9754/41
Saeco RI9754/43
Saeco RI9754/47
Saeco RI9755/11
Saeco RI9755/21
Saeco RI9755/47
Saeco RI9757/01
Saeco RI9757/47
Saeco RI9833/11
Saeco RI9833/47
Saeco RI9833/61
Saeco RI9836/11
Saeco RI9836/21
Saeco RI9836/41
Saeco RI9836/43
Saeco RI9837/01
Saeco RI9837/05
Saeco RI9837/41
Saeco RI9837/43
Saeco RI9913/02
Saeco RI9913/06
Saeco RI9913/47
Saeco RI9914/01
Saeco ROYAL CLASSIC
Saeco ROYAL COFFEE BAR FWA
Saeco ROYAL EXCLUSIVE
Saeco 0314.0US.47Z
Saeco 0340.00B.71C
Saeco 0340.0BR.47Q
Saeco 0347.00B.71C
Saeco 0347.00B.77C
Saeco 0347.00F.77C
Saeco 0347.0AU.71L
Saeco 0347.0AU.77L
Saeco 0347.0BR.71Q
Saeco 0347.0CH.71E
Saeco 0347.0CH.77E
Saeco 0347.0RC.77J
Saeco 0348.00B.77C
Saeco 0348.00K.71V
Saeco 0348.0AU.77L
Saeco 0348.0CH.77E
Saeco 0348.0RC.77N
Saeco 0348.0US.77G
Saeco 0351.00B.77C
Saeco 0351.00D.77C
Saeco 0351.00F.77C
Saeco 0351.00J.77R
Saeco 0351.00K.77V
Saeco 0351.0BR.77Q
Saeco 0351.0RC.77J
Saeco 0351.0US.77G
Saeco 0354.00B.71C
Saeco 0354.0AU.71L
Saeco 0354.0BR.71Q
Saeco 0354.0CN.71X
Saeco 0354.0RC.71N
Saeco 0356.00D.71C
Saeco 0360.00B.71C
Saeco 0360.00I.71C
Saeco 0360.0AU.71L
Saeco 0360.0BR.71Q
Saeco 0360.0CH.71E
Saeco 0361.00B.77C
Saeco 0361.0AU.77L
Saeco 0361.0CH.77E
Saeco 0361.0RC.77J
Saeco 0361.0US.77G
Saeco 0362.00B.71C
Saeco 0362.00B.77C
Saeco 0362.00F.71C
Saeco 0362.00F.77C
Saeco 0362.00I.77C
Saeco 0362.00K.71V
Saeco 0362.00K.77V
Saeco 0362.0AU.77L
Saeco 0362.0BR.77Q
Saeco 0362.0RC.77J
Saeco 0362.0US.71G
Saeco 0363.00B.71C
Saeco 0363.00I.71C
Saeco 0363.00K.71V
Saeco 0363.0RC.71J
Saeco 0366.00B.77C
Saeco 0366.00I.77C
Saeco 0366.0AU.77L
Saeco 0366.0CH.77E
Saeco 10000093
Saeco 10000094
Saeco 10000095
Saeco 10000111
Saeco 10000175
Saeco 10000205
Saeco 10000206
Saeco 10000235
Saeco 10000236
Saeco 10000248
Saeco 10000249
Saeco 10000261
Saeco 10001204
Saeco 10001340
Saeco 10001341
Saeco 10001592
Saeco 10001593
Saeco 10001594
Saeco 10001595
Saeco 10001596
Saeco 10001597
Saeco 10001598
Saeco 10001599
Saeco 10001602
Saeco 10001603
Saeco 10001604
Saeco 10001605
Saeco 10001606
Saeco 10001607
Saeco 10001608
Saeco 10001609
Saeco 10001770
Saeco 10001823
Saeco 10001855
Saeco 10002520
Saeco 10002660
Saeco 10002661
Saeco 10002687
Saeco 10002688
Saeco 10002689
Saeco 10002735
Saeco 10002738
Saeco 10002740
Saeco 10002743
Saeco 10002744
Saeco 10002745
Saeco 10002746
Saeco 10002780
Saeco 10002781
Saeco 10002796
Saeco 10002797
Saeco 10002799
Saeco 10002804
Saeco 10002805
Saeco 10002806
Saeco 10002807
Saeco 10002808
Saeco 10002830
Saeco 10002855
Saeco 10002858
Saeco 10002879
Saeco 10002900
Saeco 10002929
Saeco 10002933
Saeco 10002934
Saeco 10002938
Saeco 10002962
Saeco 10003022
Saeco 10003024
Saeco 10003025
Saeco 10003026
Saeco 10003059
Saeco 10003064
Saeco 10003065
Saeco 10003066
Saeco 10003074
Saeco 10003075
Saeco 10003082
Saeco 10003085
Saeco 10003110
Saeco 10003111
Saeco 10003120
Saeco 10003121
Saeco 10003122
Saeco 10003123
Saeco 10003138
Saeco 10003151
Saeco 10003152
Saeco 10003153
Saeco 10003154
Saeco 10003158
Saeco 10003167
Saeco 10003174
Saeco 10003175
Saeco 10003176
Saeco 10003177
Saeco 10003178
Saeco 10003217
Saeco 10003220
Saeco 10003221
Saeco 10003222
Saeco 10003228
Saeco 10003229
Saeco 10003271
Saeco 10003323
Saeco 741406009
Saeco 741409309
Saeco 741409409
Saeco 741409809
Saeco 741410109
Saeco 741413309
Saeco 741420008
Saeco 741420208
Saeco 741420308
Saeco 741421308
Saeco 741422008
Saeco 741433008
Saeco 741438308
Saeco 741439208
Saeco 741439308
Saeco 741440338
Saeco 741442308
Saeco 741442340
Saeco 741443008
Saeco 741447038
Saeco 741454309
Saeco 741460308
Saeco 741460338
Saeco 741474308
Saeco HD8642/01
Saeco HD8643/01
Saeco HD8643/09
Saeco HD8644/01
Saeco HD8645/01
Saeco HD8645/09
Saeco HD8645/47
Saeco HD8661/01
Saeco HD8661/09
Saeco HD8662/01
Saeco HD8662/09
Saeco HD8664/09
Saeco HD8665/09
Saeco HD8743/31
Saeco HD8745/18
Saeco HD8750/11
Saeco HD8750/18
Saeco HD8750/19
Saeco HD8750/47
Saeco HD8750/81
Saeco HD8750/88
Saeco HD8750/99
Saeco HD8751/14
Saeco HD8751/71
Saeco HD8751/88
Saeco HD8751/95
Saeco HD8752/03
Saeco HD8752/84
Saeco HD8752/85
Saeco HD8752/94
Saeco HD8752/95
Saeco HD8752/99
PHILIPS:
Philips HD8650/01
Philips HD8650/09
Philips HD8650/11
Philips HD8650/19
Philips HD8650/21
Philips HD8650/29
Philips HD8651/01
Philips HD8651/09
Philips HD8651/11
Philips HD8651/19
Philips HD8651/21
Philips HD8651/29
Philips HD8651/31
Philips HD8651/41
Philips HD8653/01
Philips HD8653/41
Philips HD8821/01
Philips HD8821/09
Philips HD8824/01
Philips HD8824/09
Philips HD8828/09
Philips HD8831/01
Philips HD8831/09
Philips HD8832/01
Philips HD8832/09
Philips HD8834/01
Philips HD8834/09
Philips HD8834/11
Philips HD8648/01
Philips HD8649/01
Philips HD8649/11
Philips HD8649/51
PHILIPS-SAECO:
Philips-Saeco HD8837/01
Philips-Saeco HD8837/02
Philips-Saeco HD8837/03
Philips-Saeco HD8837/04
Philips-Saeco HD8837/05
Philips-Saeco HD8837/06
Philips-Saeco HD8837/08
Philips-Saeco HD8837/09
Philips-Saeco HD8837/31
Philips-Saeco HD8837/32
Philips-Saeco HD8837/41
Philips-Saeco HD8837/43
Philips-Saeco HD8837/47
Philips-Saeco HD8838/01
Philips-Saeco HD8838/02
Philips-Saeco HD8838/03
Philips-Saeco HD8838/04
Philips-Saeco HD8838/06
Philips-Saeco HD8838/08
Philips-Saeco HD8838/09
Philips-Saeco HD8838/31
Philips-Saeco HD8838/32
Philips-Saeco HD8838/41
Philips-Saeco HD8838/43
Philips-Saeco HD8838/47
Philips-Saeco HD8839/11
Philips-Saeco HD8839/32
Philips-Saeco HD8930/01
Philips-Saeco HD8930/02
Philips-Saeco HD8930/04
Philips-Saeco HD8930/05
Philips-Saeco HD8930/06
Philips-Saeco HD8930/09
Philips-Saeco HD8930/13
Philips-Saeco HD8930/47
Philips-Saeco HD8743/11
Philips-Saeco HD8743/12
Philips-Saeco HD8743/13
Philips-Saeco HD8743/15
Philips-Saeco HD8743/16
Philips-Saeco HD8743/17
Philips-Saeco HD8743/19
Philips-Saeco HD8745/01
Philips-Saeco HD8745/02
Philips-Saeco HD8745/03
Philips-Saeco HD8745/04
Philips-Saeco HD8745/05
Philips-Saeco HD8745/06
Philips-Saeco HD8745/07
Philips-Saeco HD8745/09
Philips-Saeco HD8745/11
Philips-Saeco HD8745/12
Philips-Saeco HD8745/19
Philips-Saeco HD8745/21
Philips-Saeco HD8745/22
Philips-Saeco HD8745/23
Philips-Saeco HD8745/41
Philips-Saeco HD8745/42
Philips-Saeco HD8745/43
Philips-Saeco HD8745/44
Philips-Saeco HD8745/47
Philips-Saeco HD8747/01
Philips-Saeco HD8747/02
Philips-Saeco HD8747/03
Philips-Saeco HD8747/09
Philips-Saeco HD8751/04
Philips-Saeco HD8751/06
Philips-Saeco HD8751/11
Philips-Saeco HD8751/12
Philips-Saeco HD8751/15
Philips-Saeco HD8751/19
Philips-Saeco HD8751/41
Philips-Saeco HD8751/43
Philips-Saeco HD8751/47
Philips-Saeco HD8752/05
Philips-Saeco HD8752/22
Philips-Saeco HD8752/23
Philips-Saeco HD8752/41
Philips-Saeco HD8752/42
Philips-Saeco HD8752/43
Philips-Saeco HD8752/49
Philips-Saeco HD8752/61
Philips-Saeco HD8752/71
Philips-Saeco HD8752/83
Philips-Saeco HD8752/87
Philips-Saeco HD8752/89
Philips-Saeco HD8753/04
Philips-Saeco HD8753/06
Philips-Saeco HD8753/11
Philips-Saeco HD8753/15
Philips-Saeco HD8753/19
Philips-Saeco HD8753/23
Philips-Saeco HD8753/71
Philips-Saeco HD8753/81
Philips-Saeco HD8753/82
Philips-Saeco HD8753/83
Philips-Saeco HD8753/87
Philips-Saeco HD8753/89
Philips-Saeco HD8755/01
Philips-Saeco HD8833/11
Philips-Saeco HD8833/12
Philips-Saeco HD8833/13
Philips-Saeco HD8833/14
Philips-Saeco HD8833/15
Philips-Saeco HD8833/16
Philips-Saeco HD8833/18
Philips-Saeco HD8833/19
Philips-Saeco HD8833/31
Philips-Saeco HD8833/39
Philips-Saeco HD8833/47
Philips-Saeco HD8836/11
Philips-Saeco HD8836/12
Philips-Saeco HD8836/18
Philips-Saeco HD8836/19
Philips-Saeco HD8836/21
Philips-Saeco HD8836/22
Philips-Saeco HD8836/29
Philips-Saeco HD8836/41
GAGGIA:
Gaggia RI9748/41
Gaggia RI9748/46
Gaggia RI9833/60
Gaggia RI9833/62
Gaggia RI9833/70
Gaggia RI9833/71
Gaggia RI9933/11
Gaggia RI9933/70
Gaggia SYBRX015MENGRC
Gaggia SYGBX016MENGRC
Gaggia SYILX014MENGRC
Gaggia SYIXX014MENGRCO
Gaggia SYSCH014MENGRCO
Gaggia SYUSA013MENGRCO
Gaggia 10003083
Gaggia 10003230
Gaggia HD8749/01
Gaggia HD8749/11
Gaggia RI9305/01
Gaggia RI9305/08
Gaggia RI9305/11
Gaggia RI9748/01