Kavos aparato SAECO, PHILIPS tarpinė 45x37x4mm

3.25

  • Originalus kodas: 996530013581, 140329262
  • Išorinis skersmuo: 45 mm
  • Vidinis skersmuo: 37 mm
  • Storis: 4 mm
  • Spalva: Raudona
  • Tinka gamintojams: Philips, Saeco

Prieinamumas: Liko 3

Produkto kodas: KAT0011 Kategorija:

Tinka modeliams:

Saeco 740824349
Saeco 740825210
Saeco 740825253
Saeco 740825310
Saeco 740825410
Saeco 740825453
Saeco 740826353
Saeco 740827210
Saeco 740827254
Saeco 740827310
Saeco 740827354
Saeco 740827454
Saeco 740828310
Saeco 740828354
Saeco RI9724/01
Saeco RI9724/02
Saeco RI9724/11
Saeco RI9724/12
Saeco RI9724/47
Saeco 10000022
Saeco 10000023
Saeco 10000030
Saeco 10000032
Saeco 10000050
Saeco 10000112
Saeco 10000501
Saeco 10002292
Saeco 740821308
Saeco 740821408
Saeco 740822308
Saeco 740823049
Saeco 740823249
Saeco 740823349
Saeco 740823449